INFOR

Náš nový strategický partner

 

Společnost Efidex Company s.r.o. se doposud zabývala dodávkami a podporou řešení v oboru MRP (plánování výroby a řízení výrobních podniků). V tomto zaměření budeme nadále pokračovat.

Vypozorovali jsme však také častou potřebu podniků, u nichž byl úspěšně implementován MRP nebo ERP systém, analyzovat v nich obsažená data.

 

V reakci na tato zjištění  jsme se rozhodli rozšířit naše produktové portfolio o špičkové produkty  společnosti Infor pro vyhodnocování podnikových dat (Business Intelligence) a obchodní plánování.  Díky tomuto strategickému partnerství zpřístupníme podnikovým klientům v ČR a na Slovensku  celosvětově nejpokročilejší technologie s podporou v lokálních jazycích a za podmínek obvyklých v tomto regionu.

 

Společnost Infor je mezinárodní softwarovou společností, která svými podnikovými aplikacemi poskytovanými formou cloud computing uspokojuje potřeby svých klientů v oblastech od finančních systémů přes ERP, aplikací pro řízení dodavatelských řetězců až po CRM. V posledních letech je design produktů společnosti Infor koncipován pro svoje zákazníky jako uživatelsky přívětivý software, což umožňuje uživatelům maximálně využívat potenciál produktů i bez pokročilých znalostí informačních technologií.

 

Co kdybyste mohl/a mít jedinou platformu, která dokáže zvládnout analýzu Vašich dat, plánování rozpočtu, vytváření informačních panelů (dashboardů) a sofistikovaných reportů? Co kdyby Vám tato platforma umožnila přístup k informacím týkajícím se výkonnosti Vašeho podniku kdykoliv a kdekoliv na Vašem mobilním zařízení? Co kdyby Vaše analytické procesy a procesy plánování byly spojeny a navzájem sdíleny, takže byste mohl/a analyzovat a používat informace pro budování lepších plánů a pochopení dopadu na svých finančních výkazech? Co kdyby Vám Vaše platforma dala náhled do Vašeho podnikání, který jste dosud neměl/a? Všechny tyto otázky mohou být realizovány pouze Vámi, na základě Vašich rozhodnutí.

 

Na základě rozhodnutí, ke kterému jsme dospěli my, inovujeme naše produktové portfolio o produktovou skupinu zaměřenou na Business Intelligence (BI) a řízení výkonnosti (Performance Management) o produkt nazvaný Infor d/EPM (Infor Dynamic Enterprise Performance Management), jehož součástí je Infor BI (Business Inteligence).

 Infor d/EPM a BI jsou kompletní platformou pro BI, analytiku a řízení výkonnosti. S využitím produktu Infor BI máte možnost zásadně vylepšit efektivitu a účinnost řízení výkonnosti analytických procesů ve Vašem podnikání. Produkt Infor BI pro své uživatele využívá snadnost ovládání a flexibilitu, jakou nabízí např. MS Excel, avšak rozšiřuje širokou škálou funkcí pro mobilitu a dashboardy. Toto rozšíření je zajištěno samoobslužným charakterem BI, ad-hoc reportingem, sofistikovaným plánováním rozpočtu, in-memory výpočty a řízením výkonnosti. V případě, že se rozhodnete využívat služeb založených na spolupráci se společností Efidex Company s.r.o. a produktem Infor BI, jako zákazníci můžete začít s obrovským množstvím předem definovaného konceptu informací, které zajistí vytváření individualizovaných BI a PM aplikací.

 

Infor BI je technologickou platformou součástí Infor d/EPM. Infor d/EPM je sada předem nadefinovaných řešení pro finanční konsolidaci, řízení rozpočtu, plánování a řízení strategií, která může být rozšířena tak, jak potřeby Vašeho podnikání momentálně požadují.

 

Zaujme-li Vás naše řešení, můžete se snadno stát jedním z jeho spokojených uživatelů. Klientskou základnu tvoří více než 90 000 klientů, z nichž více než 2 000 využívá produkty Infor d/EPM, a více jak 3 000 zákazníků pracují s Infor BI. Mezi tyto zákazníky patří významné společnosti, jako je BMW, Nissan, Ferrari, Coca-Cola, Starbucks, Pfizer, Deutsche Bank atd. Analytické průzkumy společnosti BARC (Business Application Research Center), jakožto vedoucího konsultačního leadera v oblasti softwarové a podnikové analytiky, označily produkty Infor d/EPM a Infor BI špičkou v oblastech  přínosu pro podniky, úspěšnosti projektů, podpory, implementace, zákaznické spokojenosti, funkcionality plánování, integrovaného plánování, funkcionality reportingu a analyzování, stejně jako snadnosti použití, flexibility produktů, jejich samoobslužnosti, pružnosti.

 

KONTAKT

Pro telefonický kontakt využijte číslo uvedené výše

E-mailem nám zašlete Vaše připomínky, dotazy a zpětnou vazbu

Efidex s.r.o.

Business Park Modřice, Masarykova 118, CZ 664 42 Modřice

Copyright © 2016 Efidex. Všechna práva vyhrazena.