Společnost IQMS vítá do své globální partnerské sítě dodavatele softwarových řešení společnost EFIDEX.

 

Společnost EFIDEX sebou přináší hluboké znalosti o ERP a MES systémech, na jejichž základě dopomůže výrobcům v regionu střední Evropy optimalizovat jejich operace pomocí IQMS ERP a MES softwaru.

 

PASO ROBLES, CALIF. – 10. února 2018 – společnost IQMS, přední vývojář výrobních ERP softwarů a výrobních informačních systémů MES, dnes oznámila, že společnost EFIDEX Company s.r.o., poskytovatel softwarových řešení s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti plánování podnikových zdrojů (ERP) a řešení MES, se stala součástí globální partnerské sítě společnosti IQMS. Česká společnost EFIDEX se sídlem v Modřicích slouží výrobním podnikům v celém regionu střední Evropy.

 

Společnost EFIDEX Company s.r.o., založena v roce 2013, čerpá z takřka dvacetiletých zkušeností své mateřské firmy DATA SOFTWARE BRNO. Tyto zkušenosti pomáhají výrobcům zvýšit jejich konkurenceschopnost, maximalizovat produktivitu a udržet dosažených výsledků prostřednictvím ERP a MES systémů a poradenských služeb. Mimo jiné, společnost EFIDEX dodává nástroje pro Business Intelligence (BI) a řízení výkonnosti podniku (EPM – Enterprise Performace Management), které jsou konfigurovány tak, aby podporovaly manipulaci s materiálem a výrobní operace.

 

Nyní, jakožto partner společnosti IQMS, budeme schopni rozšířit regionální podporu softwarových řešení IQMS, což pomůže výrobcům nejenom v rámci implementací, ale současně i s maximalizací efektivity využívání IQMS. Implementační kompetence poskytovatele softwarových řešení doplní komplexní software IQMS, který je navržen speciálně pro výrobu a související oborové činnosti. Systém jednoznačně kombinuje funkcionalitu ERP a MES do jednoho integrovaného systému, jenž může být provozován on-premise nebo v cloudu.

 

Výsledkem bude, že společní zákazníci společnosti EFIDEX a IQMS budou mít přístup k jedinému komplexnímu řešení, které jim pomůže podpořit jejich podnikání. Tím, že se vyloučí potřeba řídit více systémů, integrací a obchodních vztahů, budou výrobní společnosti schopny řešit a čelit výzvám, s nimiž se potýkají při plánování a provozování výroby.

 

„I nadále pozorujeme vysoký růst hrubého domácího produktu a extrémně nízkou míru nezaměstnanosti, neboť společnosti začínají dosahovat limitů na trhu práce Evropské unie. V důsledku toho existuje jen několik možností, jak umožnit výrobcům růst, například automatizací, přijetím osvědčených postupů a dokonalejších metod plánování a řízení výroby; vše s cílem výšení efektivity práce,“ uvádí Jan Kovařík, generální ředitel společnosti EFIDEX Company s.r.o., a dodává: „Příležitost představit IQMS na českém trhu přichází ve správný čas a jsme rádi, že do našeho produktového portfolia přidáváme komplexní ERP a MES software společnosti IQMS. Tímto krokem podnikáme zásadní krok k vyplnění mezery ve funkčně bohatých nabídkách informačních technologií, které jsou k dispozici v regionu střední Evropy.“

 

„Posílení úspěchů výrobců vyžaduje nejen silné technologické dovednosti, ale i komplexní pochopení místních obchodních a vládních požadavků,“ říká Gary Nemmers, prezident a generální ředitel společnosti IQMS. „Jsme nadšení vstupem společnosti EFIDEX do naší partnerské sítě IQMS. Přesně takovýto tým odborníků nám přinese vynikající odborné znalosti v oblasti podpory podnikového prostředí v České republice a ve střední Evropě. Díky své hluboké znalosti o potřebách místních výrobců a dceřiných společností nadnárodních společností je společnost EFIDEX ideálním partnerem k rozšíření našeho úsilí v tomto regionu.“

 

O společnosti EFIDEX

Společnost EFIDEX Company s.r.o. pomáhá malým a středním firmám zvyšovat jejich konkurenceschopnost a efektivitu jejich činností za pomocí moderních informačních technologií. Naše strategie je také zaměřena na pomoc organizacím zdokonalit výrobní operace nebo manipulaci s materiálem prostřednictvím ověřených oborových postupů a zaváděním ERP, MES a BI řešení.

 

Společnost EFIDEX je dceřinou společností firmy DSB – DATA SOFTWARE BRNO s.r.o., která působí na trhu od roku 1995. Třiadvacetileté zkušenosti z pozice systémového integrátora přebírá a aplikuje též společnost EFIDEX.

 

O společnosti IQMS

IQMS jedinečně kombinuje prvky ERP a MES systému, a poskytuje tak výrobním společnostem komplexní koncové řešení pro jejich efektivní chod. Vše je podpořeno výkonem a škálovatelností v reálném čase, kterou firmy požadují.

 

Společnost IQMS dodává specificky vyvíjená oborová řešení vhodná pro trh zabývající se sériovou nebo zakázkovou výrobou a jejím řízením a splňuje veškeré nároky vyplývající z přísných certifikací a předpisů, jež jsou požadovány po zákaznících IQMS. Toho všeho společnost dosáhla tím, že dodává tradiční ERP funkcionality pro účetnictví, řízení objednávek, požadavky na materiál, inventář a nákup, plus rozšířené nativní funkce pro CRM, lidské zdroje, plánování výroby, řízení dílny nebo moduly pro skladové řízení a kontrolu kvality.

 

S oblastmi působnosti napříč Severní Amerikou, Evropou a Asií přináší IQMS výrobním společnostem po celém světě efektivní nástroj pro zajištění štíhlé výroby, udržení konkurenceschopnosti, snížení nákladů, eliminaci prostojů, kontrolu kvality, automatizaci procesů a zvýšení viditelnosti v rámci firmy i v rámci dodavatelských řetězců.

 

 

KONTAKT

Pro telefonický kontakt využijte číslo uvedené výše

E-mailem nám zašlete Vaše připomínky, dotazy a zpětnou vazbu

Efidex s.r.o.

Business Park Modřice, Masarykova 118, CZ 664 42 Modřice

Copyright © 2016 Efidex. Všechna práva vyhrazena.