představení

efidex a naši strategičtí partneři
EFIDEX


Efidex Company s.r.o. pomáhá malým a středním firmám zvyšovat efektivitu jejich činností s pomocí moderních informačních technologií.

 

Efidex Company s.r.o. je dceřinou společností firmy DSB - Data Software Brno s.r.o., která působí na trhu od roku 1995. Dvacetileté zkušenosti z pozice systémového integrátora přebírá a aplikuje též společnost Efidex Company s.r.o.

 

Pro naše zákazníky implementujeme a dodáváme pokročilá a unikátní řešení, přinášející konkurenční výhody, s maximálním ohledem kladeným na skutečné potřeby a možnosti zákazníků. S našimi zákazníky spolupracujeme dlouhodobě, s cílem zajistit splnění všech pozitivních efektů očekávaných od informačních systémů.

Na základě výsledků pečlivého porovnání a otestování řady produktů jsme se rozhodli uzavřít strategická partnerství se dvěma celosvětově předními výrobci software, společnostmi IQMS a INFOR. Obě tyto společnosti zastupujeme v České a Slovenské republice.IQMS


Od roku 1989 poskytuje společnost IQMS řešení v oblasti ERP, výroby a jejího monitorování výroby, řízení kvality, dodavatelského řetězce a CRM pro výrobní společnosti.

IQMS jedinečně kombinuje prvky ERP a MES systému, a poskytuje tak výrobním společnostem komplexní koncové řešení pro jejich efektivní chod. Vše je podpořeno výkonem a škálovatelností v reálném čase, kterou firmy požadují.

Společnost IQMS dodává specificky vyvíjená oborová řešení vhodná pro trh zabývající se sériovou nebo zakázkovou výrobou a jejím řízením a splňuje veškeré nároky vyplývající z přísných certifikací a předpisů, jež jsou požadovány po zákaznících IQMS. Toho všeho společnost dosáhla tím, že dodává tradiční ERP funkcionality pro účetnictví, řízení objednávek, požadavky na materiál, inventář a nákup, plus rozšířené nativní funkce pro CRM, lidské zdroje, plánování výroby, řízení dílny nebo moduly pro skladové řízení a kontrolu kvality.

S oblastmi působnosti napříč Severní Amerikou, Evropou a Asií přináší IQMS výrobním společnostem po celém světě efektivní nástroj pro zajištění štíhlé výroby, udržení konkurenceschopnosti, snížení nákladů, eliminaci prostojů, kontrolu kvality, automatizaci procesů a zvýšení viditelnosti v rámci firmy i v rámci dodavatelských řetězců. 


KONTAKT

Pro telefonický kontakt využijte číslo uvedené výše

E-mailem nám zašlete Vaše připomínky, dotazy a zpětnou vazbu

Efidex s.r.o.

Business Park Modřice, Masarykova 118, CZ 664 42 Modřice

Copyright © 2016 Efidex. Všechna práva vyhrazena.