ŘÍZENÍ VÝROBY

Enterprise Resource Planning (ERP) je komplexní informační systém určený k efektivnímu řízení firemních zdrojů. Systémy ERP integrují všechny důležité firemní procesy do jednoho rámce, čímž je možné dosáhnout zkvalitnění a zefektivnění výkonu Vašeho podniku. Integrace se týká především ekonomiky, lidských zdrojů, logistiky, skladového hospodářství, správy majetku, distribuce, marketingu a manažerského vyhodnocování.

 

Mnozí výrobci ekonomických a účetních systémů deklarují schopnost svých produktů řídit výrobu. Avšak uživatelé se setkávají s typickým úskalím původem účetních ERP systémů - výrobu je možné sledovat pouze z hlediska finančních toků a spotřeby materiálu na skladu. Výrobní moduly ERP v zásadě nemají přímou vazbu na výrobní linku či zařízení, a nemohou tedy efektivně řídit výrobu, evidovat rozpracovanou výrobu, ani sledovat stav výroby v reálném čase.

 

Pro výrobní společnosti přinášíme komplexní provázané ERP/MRP řešení (Enterprise Resource Planning / Manufacturing Resource Planning) určené pro malé a střední výrobní podniky (SME) a také pro mezinárodní skupiny malých firem. Zavedením našeho řešení získáte plnohodnotný ERP/MRP systém s kapacitním plánováním výroby, a dosáhnete snížení skladových zásob a omezení tvorby nepotřebných zásob.

 

Promyšlená architektura a široké možnosti nastavení umožňují systému přizpůsobit různým typům firem a organizací. Řešení obsahuje všechny důležité funkce pro malé a střední výrobní společnosti, jako jsou: CRM, prodej, nákup, sklady, technická data výroby, plánování a výroba, dílenské řízení, konfigurátor výrobků, řízení kvality, údržba, poprodejní servis, analýzy a reporty.

KONTAKT

Pro telefonický kontakt využijte číslo uvedené výše

E-mailem nám zašlete Vaše připomínky, dotazy a zpětnou vazbu

Efidex s.r.o.

Business Park Modřice, Masarykova 118, CZ 664 42 Modřice

Copyright © 2016 Efidex. Všechna práva vyhrazena.