S naším řešením budete mobilní kdykoliv

 

V dnešní době si každý schopný manažer dobře uvědomuje, že k dosažení a udržení konkurenceschopného a úspěšného podniku je zapotřebí efektivní řízení a schopnost dělat včas kvalifikovaná rozhodnutí. Věřím, že se mnou budete souhlasit, když řeknu, že pro správná rozhodnutí je nutné mít k dispozici aktuální a přesné informace za jakýchkoliv okolností a hlavně kdykoliv.

 

Na základě naší partnerské spolupráce se společností Infor, která je předním vývojářem řešení pro Business Intelligence a Performance Management, nabízíme nástroj skrytý v jediné platformě. Splňuje všechny požadavky pro reporting, plánování, rozpočtování, konsolidaci atd. Je vhodný zejména pro firemní analytiku a správu firemních dat.

 

Společnost Infor vyvinula mobilní aplikaci nazvanou Infor BI Dashboards, se kterou máte příležitost vzít si Business Intelligence kdykoliv na cesty. Zcela nová aplikace je podporována na všech smartphonech a tabletech. Funguje jak na operačních systémech Android, tak i iOS. Stejně jako v desktopové aplikaci máte možnost i na přenosných zařízeních vytvářet působivé reporty, grafy a dokonce i mapy. I když jste na cestách, můžete se rychle rozhodnout na základě aktuálních informací. Stačí použít Váš smartphone a zobrazit si jakýkoliv graf, nejnovější report, nebo grafický výstup, jenž Vám sdělí informace, které v danou chvíli potřebujete. Infor Business Intelligence je díky této aplikaci mobilní, flexibilní, zábavnou a plně integrovatelnou multi-platformou.

 

Pokud uvažujete o tomto řešení a zajímá Vás tato aplikace, máte šanci vyzkoušet si zdarma ukázkovou verzi. Jednoduše si stáhněte Infor BI Dashboards do Vašeho mobilního zařízení z App Store nebo Google Play. Získáte tak jasný přehled o tom, co tato aplikace dokáže. Kromě prohlížení konkrétních výstupů, zpráv a reportů lze také za pochodu měnit a vkládat data, tisknout, sdílet odkazy, anotace a obrazovky. Stačí být online, stáhnout si tuto aplikaci a vyzkoušet, co vše dovede.

 

Autor: Jakub Řezáč

Datum:

KONTAKT

Pro telefonický kontakt využijte číslo uvedené výše

E-mailem nám zašlete Vaše připomínky, dotazy a zpětnou vazbu

Efidex s.r.o.

Business Park Modřice, Masarykova 118, CZ 664 42 Modřice

Copyright © 2016 Efidex. Všechna práva vyhrazena.