STROJÍRENSKÁ VÝROBA

Je vaším mottem preciznost a vysoká kvalita vašich výrobků při kusové, zakázkové či sériové výrobě? Vzhledem k náročnosti propojení procesů, kvality výroby, termínům dodání, flexibility a stále rostoucí nutnosti zavádění automatizace Vám můžeme pomoci vše uvést v soulad a efektivně sledovat.

 

Naše řešení pro strojírenský průmysl přináší snadnější implementaci automatizovaných procesů do výroby s cílem zvednout produkční kapacitu celého podniku. Pomocí našeho softwaru budete moci ovládat technickou přípravu, nákup, plánování výroby a skladové zásoby v reálném čase. Umíme efektivně řídit pohyby rozpracované výroby mezi jednotlivými operacemi bez zbytečných prostojů, dohledávání a hlavně tak, aby byl splněn termín dodání k zákazníkovi.

 

Naše systémy mohou být napojeny na výrobní zařízení a optimalizovat jejich využití při kapacitním plánování výroby. Samozřejmostí našich systémů je plné propojení skladových zásob a výrobních postupů s možností importů nových materiálů a polotovarů do kusovníku. Naše řešení také obsahuje komunikace se specializovanými externími systémy a importy řezných plánů pro NC stroje nebo propojení se systémy CAD.

ŘÍZENÍ VÝROBY    OPERATIVNÍ ŘÍZENÍ A SLEDOVÁNÍ VÝROBNÍCH PROCESŮ    BUSINESS INTELLIGENCE

 

KONTAKT

Pro telefonický kontakt využijte číslo uvedené výše

E-mailem nám zašlete Vaše připomínky, dotazy a zpětnou vazbu

Efidex s.r.o.

Business Park Modřice, Masarykova 118, CZ 664 42 Modřice

Copyright © 2016 Efidex. Všechna práva vyhrazena.