VÝROBA NÁBYTKU

Usilujete o efektivnější řízení výroby nábytku, sledování procesu kvality, průběhu reklamací výrobků a zároveň snížení nákladů i dodacích lhůt? Rozumíme vašim potřebám, a proto Vám můžeme dodat SW řešení dokonale přizpůsobené potřebám Vašeho podnikání.

 

Zavedením našeho softwarového řešení budete moci zvýšit efektivitu řízení výrobních činností, zkrátit výrobní lhůty a bezchybně zpracovávat atypické zakázky k maximální spokojenosti Vašich zákazníků.

 

Při implementaci našeho softwaru Vám nastavíme odpovídající programové úpravy tak, aby byla zajištěna účelnost a jednoduchost zadávání dat do systému, aby bylo možné sledovat jednotlivé výkony ve výrobě v reálném čase, a zajistíme také podporu expedice. Při zadávání standardních i atypických zakázek využijete automatizované importy ze stávající dokumentace nebo CAD systémů.

 

Umožníme Vám dosažení maximální efektivity a dokonalé kontroly v režimu procesních i diskrétních výrob nebo jejich vzájemné kombinace. Z našich zkušeností jsou nám známy okolnosti týkající se kusové, sériové, zakázkové i hromadné výroby, v návaznostech týkajících se výroby na sklad, na zakázku nebo výroby řízené jako projekt. Známe Vaše potřeby, a proto naše řešení poskytuje způsoby, jak optimálně plánovat výrobu tak, aby plynule vykrývala poptávku.

 

Samozřejmostí je také napojení na externí systémy dodavatelů materiálů.


ŘÍZENÍ VÝROBY    OPERATIVNÍ ŘÍZENÍ A SLEDOVÁNÍ VÝROBNÍCH PROCESŮ    BUSINESS INTELLIGENCE

 

KONTAKT

Pro telefonický kontakt využijte číslo uvedené výše

E-mailem nám zašlete Vaše připomínky, dotazy a zpětnou vazbu

Efidex s.r.o.

Business Park Modřice, Masarykova 118, CZ 664 42 Modřice

Copyright © 2016 Efidex. Všechna práva vyhrazena.